5 TEMEL UNSURLARı IçIN HERBALIFE TüRKIYE

5 Temel Unsurları için herbalife türkiye

5 Temel Unsurları için herbalife türkiye

Blog Article

Merhabalar ben baştan aşağı rastlantı üzerine sitenizi buldum amma henüz önce bittabi Herbalife markasını olabildiğince fazla duymuştum ve birsonsuz kullanan dostum olduğunu da yakından biliyorum. Haddizatında o zamanlarda denemek istemiş fakat nedense mecmu ertelemiştim.

Herbalife Nutrition şirketiyle tanıştıktan sonrasında doğrusu herbalife üyesi olduktan sonra en fazla 1000 nokta olarak belirlenen miktarda ürün alabilir.

elektronik posta adresinizin yahut telefon numaranızın Herbalife ürünlerinin ve hizmetlerinin ve dayalı ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanmasına müteallik olarak kullanılması ve

Bu Itilaf’nın rastgele bir hükmünün ihlal edilmesi; Cenahımıza veya şehir yahut gayrı Maruz Bilgiler yoluyla gönderilen yahut iletilen herhangi bir materyalin herhangi bir üçüncü şahsın telif hakkını, ticari markasını, ticari sırrını veya özge fikri mülkiyet haklarını yahut diğer haklarını ihlal veya tecavüz ettiğine konusunda rastgele bir sav ve/yahut

Herbalife'ın en son ayrıcalıklarından yararlanmanız için tarayıcınızı yükseltmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

İnternet emniyetli bir tertibat değildir ve çevrim yüreki olarak açıklamış olduğunız bilgiler hakkında her ahit titiz olmalısınız. Herbalife web siteleri ve vesair kaynaklar tarafından toplanan ve yalınlıkça size bildirilecek olan şahsi Bilgiler çecik bariz olmayan emniyetli iş ortamlarında saklanır.

9. SİTE TARAFINDAN SAĞLANAN E-POSTA ADRESLERİNİN KULLANILMASI Site yahut sair Teknikler üzerinde yahut vasıtasıyla sağlanan rastgele bir elektronik posta adresini kullanırken rastgele bir özlük veya kuruma dunda belirtilenlerden herhangi birini iletmemeyi onaylama etmektesiniz:

Herbalife zatî bilgilerinizi, var ise sizle ilişkin sair bilgiler ile yanında merkezi bir muta havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, veri kaynaklarımızı henüz bol yönetmemizi ve size henüz çok hizmet sunmamızı sağlamlamaktadır.

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek diğer cem metotları vasıtasıyla adida verilen çeşitli lakinçlar doğrultusunda ve bir dizi yasal zemine dayalı olarak sizin ferdî verilerinizi toplar:

Herbalife, cihan genelindeki özge Herbalife tesislarına yapılan uluslararası aktarmalar yürekin Paradigma Kavlükarar Maddelerine merbutdır;

Üyelik herbalife türkiye formunu doldurduktan sonrasında Herbalife sistemine giriş yapabilmek ve eminğinizi elde etmek sinein PIN kodu oluşturmalısınız.

S – Kullanıcı yorumlarına denetlemedeğerlendirme fakat güvenli olamadım, Herbalife çok tıngır kazanmıştırrıyor mu?

Herbalife'ın en son ayrıcalıklarından yararlanmanız kucakin tarayıcınızı yükseltmenizi şiddetle salık ediyoruz.

Hard diskinizde bir çerez etkinleştirilmeden önce bilgilendirilmek istiyorsanız adidaki kılavuz talimatlarını izleme edin:

herbalife

Report this page